MISTRZOSTWA POLSKI W GO 2021 Białystok, 11-14.11.2021

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w organizacji Mistrzostw Polski. Jeśli chcesz dołączyć do sponsorów - napisz do nas: go.bialystok AT gmail.com

Organizatorzy

Białostocki Klub Go

GoBialystok

Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej

winforpb

wi.pb.edu.pl

Sponsorzy

Polskie Stowarzyszenie Go to organizacja, w ramach której polscy goiści zbierają się by wspólnie działać na rzecz popularyzacji i rozwoju gry Go w Polsce.

PolskieStowarzyszenieGo

psg.go.art.pl

Wunderman Thompson Technology w Polsce (dawniej Cognifide Polska) od 15 lat jest wiodącą firmą technologiczno-konsultingową współpracującą z globalnymi markami m.in: Ford, Colgate, Telegraph Media Group, Virgin Media. Obok wsparcia dla rozwoju technologii, pracownicy z pasją angażują się w działania społeczne i edukacyjne. Wunderman Thompson Technology wspiera graczy Go od 2013 roku. Od tego czasu, wspólnie z Klubem "Honte" organizowano turnieje, stoiska na Targach Hobby na MTP w Poznaniu, Mistrzostwa Polski w Go oraz zespołowe granie w firmie. Pracownicy są wolontariuszami, zaangażowanymi w krzewienie tej gry logicznej wśród dzieci i młodzieży.

WunThompsonTECHPL

Wunderman Thompson Technology

Klub "Honte" to grupa pasjonatów grających w Go w Poznaniu. Spotykają się regularnie dla rozrywki oraz doskonalenia swoich umiejętności gry. Biorą także udział w organizacji szeregu imprez. Do najważniejszych zaliczyć należy ogólnopolskie turnieje czy stoiska na Targach Hobby. Szerzą swoją pasję poprzez zajęcia lub warsztaty także w szkołach podstawowych.

honte.poznan

poznan.go.art.pl

Stowarzyszenie Centrum Edukacyjne Gry Go "Szaleni Samuraje" to inicjatywa regularnych spotkań,lekcji oraz warszatów Go, których celem jest promowanie dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w tej niesamowitej grze. Chcemy byś osiągną satysfakcję ze swoich gier i miał przyjemnośc z nauki Go bez względu na swój poziom. Oferujemy możliwość regularnych spotkań online i w różnych miastach oraz uczestniczenia w inaszych inicjatywach najwyższej jakości. Gdy nas odwiedzisz, zrozumiesz arkana gry , pomożemy Ci zbudować podejście jak się jej uczyć oraz gwarantujemy, że z nami będziesz rósł w sile i doświadczeniu!

SzaleniSamuraje

szalenisamuraje.org